Home

ekologia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
wywóz śmieci
Autor: Sasha Kargaltsev
Źródło: http://www.flickr.com
W dobie naszych czasów dość wiele osób jest świadomych istoty segregacji odpadów. Nie sposób nie zgodzić się z tezą, że tym sposobem można zatroszczyć się o otaczające nas środowisko, pamiętając o najważniejszych zasadach ekologii. Bardzo istotne jest, aby w wypadku bardziej kłopotliwych nieczystości za każdym razem zadbać o ich doskonałą utylizację.
ekologia
Autor: Mark Morgan
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie, po momencie zachłyśnięcia się propozycjami dzisiejszej nauki, o wiele częściej skłaniają się do korzystania z darów przyrody. Wielkim zainteresowaniem charakteryzują się między innymi kosmetyki produkowane z całkiem naturalnych składników czy jedzenie pozyskiwane z organicznych upraw.
ekologia
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Coraz więcej mówi się o odpowiednim odżywianiu i tym, w jaki sposób musimy troszczyć się o nasze zdrowie. Przez to właśnie co chwilę mamy szansę napotkać ludzi, którzy przykładają większą uwagę do tego, co jedzą, w jakich wielkościach i w jakich porach, ponieważ chcą oni posiadać świadomość, że robią wszystko, by wspomóc odpowiednią działalność swojego ciała.
pojemnik
Autor: Dafi
Źródło: Dafi
Dzisiaj oszczędzanie jest w modzie. Oszczędzać można wybierając tańsze artykuły, wykorzystując energooszczędne technologie czy robiąc grupowe zakupy. Jednak oprócz oszczędzania modne jest także ekologiczne nastawienie. I chodzi w pod tym względem nie tylko o ekologiczną, zdrową żywność, lecz również o ekologiczne ogrzewanie mieszkania, czy noszenie ekologicznej odzieży. Ekologia gości również w ogrodzie – nie tylko montuje się lampy solarne, które zużywają darmową, bo pochodzącą z promieni słonecznych energię, ale również wykorzystuje się ekologiczne nawozy czy stawia ekologiczne pojemniki.