Home

miasto

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
dane
Autor: ell brown
Aktualnie wiele osób kładzie duży nacisk o dbałość o naturę. To ważne, ponieważ żyjemy w świecie, w którym składamy wokół siebie bardzo znaczne ilości śmieci.
Przedpokój
Autor: Peter Alfred Hess
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie mają rozmaite wymagania co do otoczenia, w którym żyją.
Jedni lubią duże aglomeracje, drudzy wolą mieszkać w niewielkich
miasteczkach. Są pośród nas i tacy, którzy dążą do tego, by żyć na wsi, czyli z dala od jakichkolwiek ośrodków miejskich.
rynek w Gdańsku
Autor: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com
Trzebnica to siedziba ciszy i aktywnego wypoczynku, w pasie malowniczych Wzgórz Trzebnickich. Tutaj odszukają coś dla siebie zarówno pasjonaci duchowej odnowy, spokojnych miejsc i ciszy, jak i czynnego wypoczynku, bowiem okolice miasta to wymarzone miejsca na wędrówki piesze, przejażdżki rowerowe. Trzebnica i jej przyległe obszary ma wielki potencjał inwestycyjny, który prężnie się rozwija. Rozkwit dotyczy wielu dziedzin i obszarów życia miejscowej ludności – sztuki, aktywności fizycznej, gospodarki, edukacji dzieci i młodzieży, bezpieczeństwa, infrastruktury drogowej, obszarów wiejskich, komunikacji i wielu innych. Trzebnica ma udokumentowane położenie uzdrowiskowe spełniające normy zdrowotne a także, wyróżniki sanitarne powietrza.