Home

finanse

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
statek wycieczkowy na morzu
Autor: Florian Christoph
Źródło: http://www.flickr.com
Chiny to państwo, które zajmuje kierowniczą pozycję potęgi gospodarczej na świecie. Kraj ten w zeszłych kilkunastu latach proponuje przedsiębiorcom oraz nabywcom opcje rozrostu zakresu praktyki komercyjnej w Polsce, europie oraz na rynkach światowych. Dużo przedsiębiorstw by pozostać na rynku i zwiększyć swoją jakość musi wyszukiwać innych źródeł zaopatrzenia. Trafnym wyborem jest na pewno import z Chin.
dotacje z UE
Prowadzenie firmy nie jest prostą sprawą. Powinniśmy naprawdę wiele rzeczy zrobić. Musimy mieć na uwadze cała biurokrację. Bo prawda jest taka, że Polska niestety jeszcze biurokracją stoi. Gdy chodzi o podatki, to należy mieć ludzi, którzy znają się na rzeczy. Nie ma sensu samemu bawić się ze wszystkim, gdy brak nam na ten temat wiedzy.
Biznesmen w pracy
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualny rynek pracy wykazuje tak dużą niestabilność, iż te profesje, na które jeszcze kilka lat temu istniał popyt, w tej chwili nie spotykają się z tak wielkim zainteresowaniem. Jakie profesje mają dzisiaj największe powodzenie?
rezerwy emerytalne
Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Zanim wybierze się kierunek studiów wielu ludzi zastanawia się nad pracą w charakterze finansisty, maklera giełdowego, bankowca lub ubezpieczyciela, bo zawody te wiązane są często z szacunkiem i dużymi stawkami i gwarantowaną posadą. Ale aby dostać się na kierunek studiów związany z finansami i rynkiem, należy swobodnie czuć się w przedmiotach ścisłych. Czy warto wybrać się na kierunek tego rodzaju i gdzie można pracować po kierunkach studiów związanych z finansami?
poszukiwanie funduszy na swoją inwestycje
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Zamierzasz uruchomić prywatne przedsiębiorstwo? Masz projekt i team zmotywowanych do działania osób? Twoim jedynym problemem jest kapitał? Już dziś dowiedz się jakim sposobem jesteś w stanie zdobyć różnorodne dofinansowania na otwarcie swojej firmy!
giełda
Autor: Christine Puccio
Źródło: http://www.flickr.com
Notowania spółek giełdowych odmieniają się kilka razy w czasie sesji

Kiedy mamy troszeczkę luźnej gotówki i chcielibyśmy ją w coś inwestować, to musimy pomyśleć o giełdzie.