Home

kontenery

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
utylizacja
Autor: holding graz
Źródło: http://www.flickr.com
Dużym problemem w dzisiejszych czasach jest ilość produkowanych śmieci, w związku z tym tak istotne jest ich klasyfikowanie i utylizacja. Gruz to nadzwyczaj kłopotliwy odpad, jaki nie może trafić do normalnych kontenerów na odpady komunalne. W każdej gminie określone są miejsca wybiórczej zbiórki odpadów komunalnych. Przywiezienie i osobiste wyrzucenie gruzu nie kosztuje nic, poza kosztami przewozu.
recykling
Autor: Keith Ellison
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz właściwie każdy z nas dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że należy segregować odpady, które wytwarzamy w naszych mieszkaniach. To nie tylko oznaka dbałości o stan środowiska naturalnego, ale również o zredukowanie konieczności segregowania wszelkiego rodzaju śmieci. Współcześnie chyba już nikt na szczęście nie wynosi odpadów do lasu, co jednak zdarzało się jeszcze parę lat temu. Jeżeli mieszkasz we własnym, wówczas kategorycznie masz zawartą umowę z odbiorcą śmieci.