Home

gospodarka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
pole wypielęgnowane przez kultywator
Autor: Kathy Zinn
Źródło: http://www.flickr.com
Sądzi się, że praca w polu jest bardzo mało opłacalna. Dopłaty dla rolników są coraz niższe, a opłaty utrzymania własnej gospodarki stale rosną. Czy da się odwrócić tę sytuację?
beton
Autor: Groume
Źródło: http://www.flickr.com
Piasek od zarania był wykorzystywany jako materiał budowlany, czy to przy wystawianiu małych lepianek czy jako jeden z elementów spajających ogromne budynki. Dziś jest wykorzystywany głównie jako kruszywo lub, gdy jest wysokiej jakości jako składnik w produkcji szkła.
oszczędności
Autor: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura
Czym dokładnie bywa podajnik kubełkowy - wewnątrz jakiego typu dziedzinie gospodarki się jego używa i jakie dokładnie jest jego zadanko? A przenośnik łańcuchowy? Do jakich rzeczy się go używa oraz co ma wspólnego z napomkniętym podajnikiem kubełkowym? To wszyściutko oraz jeszcze więcej nie posiadając problemiku znajdziesz wewnątrz naszym nowym felietonie!
Komputer
Autor: Matt Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwój technologiczny w zdecydowany sposób wpłynął na postęp całych społeczeństw. Przez niego rozwinęła się gospodarka, ekonomia i przemysł. W znaczący sposób wpłynął także na życie jednostek oraz ich funkcjonowanie. W dość wyraźny sposób uproszczono i uefektywniono sporo prac oraz działań, jakie obywatele wykonywali oraz wykonują zarówno w domu jak i w pracy.
stacja paliw
Autor: Pic Basement
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie konsumujemy niezwykle dużo energii oraz paliw, tak w przemyśle, jak i w gospodarstwach domowych. Z racji trendów ekologicznych poszukujemy takich podejść, jakie jak najmniej wpływają na przyrodę. Sądzi się, iż takowym ekologicznym paliwem może być gaz ziemny.
Transport kolejowy
Autor: Train Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Transport bezsprzecznie od niesłychanie wielu lat uznawany za dziedzinę gospodarki, która bezsprzecznie posiada duży potencjał. Eksperci także w wielu przypadkach potwierdzają te teorie, odważnie mówiąc, iż możliwości Polski w tej branży w szeregu przypadków przekraczają europejskie średnie. Krótko mówiąc, jest to z pewnością niesłychanie atrakcyjny sektor go gospodarki, dzięki któremu niewątpliwie znacznie wpłynie to na polepszenie naszej sytuacji na arenie międzynarodowej, która jak wiemy po wielokroć pomimo tego jest niezmiernie niestabilna.