Home

gospodarka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
pole wypielęgnowane przez kultywator
Autor: Kathy Zinn
Źródło: http://www.flickr.com
Sądzi się, że robota w polu jest bardzo mało opłacalna. Dopłaty dla rolników są coraz niższe, a koszty na działalność całej gospodarki zwiększają się. Czy da się odwrócić tę sytuację?
beton
Autor: Groume
Źródło: http://www.flickr.com
Piasek od zarania był wykorzystywany jako materiał budowlany, czy to przy tworzeniu biednych lepianek czy jako jeden z elementów spajających wielkie budynki. Dzisiaj jest wykorzystywany głównie jako kruszywo lub, gdy jest właściwej jakości jako składnik w produkcji szkła.
oszczędności
Autor: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura
Czym dokładnie jest podajnik kubełkowy - wewnątrz jakiej dziedzinie gospodarki się jego używa i jakie bywa jego zadanie? A przenośnik z łańcuchów? Do jakich rzeczy się go stosuje i co posiada wspólnego z napomkniętym podajnikiem kubełkowym? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając problemiku wynajdziesz wewnątrz naszym nowiutkim artykule!
Komputer
Autor: Matt Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwój technologiczny w zdecydowany sposób wpłynął na postęp całych społeczeństw. Przez niego rozwinęła się gospodarka, ekonomia i przemysł. W znaczący sposób wpłynął także na życie jednostek oraz ich funkcjonowanie. W dość wyraźny sposób uproszczono i uefektywniono sporo prac oraz działań, jakie obywatele wykonywali oraz wykonują zarówno w domu jak i w pracy.
stacja paliw
Autor: Pic Basement
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie konsumujemy bardzo dużo energii i paliw, tak w przemyśle, jak też w naszych domach. Z powodu tendencji ekologicznych poszukujemy takich podejść, jakie jak najmniej wpływają na przyrodę. Uważa się, iż takim ekologicznym paliwem jest gaz ziemny.
Transport kolejowy
Autor: Train Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Transport bezsprzecznie od bardzo wielu lat uznawany za dziedzinę gospodarki, która na pewno posiada duży potencjał. Eksperci zarówno w szeregu przypadków potwierdzają te teorie, odważnie mówiąc, iż możliwości Polski w tej branży w wielu przypadkach przekraczają europejskie średnie. Krótko mówiąc, jest to bez wątpliwości bardzo atrakcyjny sektor go gospodarki, dzięki któremu niewątpliwie znacznie wpłynie to na polepszenie naszej sytuacji na arenie międzynarodowej, która jak wiemy wielokrotnie natomiast jest niezmiernie niestabilna.