Home

Unia Europejska

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
pole
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Czy UE dała akurat naszym rolnikom wiele dobrego? Ci farmerzy, którzy tak jakby zatrzymali się jeszcze w PRL-u zapewne uważają, że owa organizacja to wielkie zło. Jednak ten rolnik, który niejako jest nowoczesny, ogólnie stara się iść do przodu, z pewnością może docenić bardzo duże walory Unii Europejskiej.
własny biznes
Autor: Steve wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowanie więcej młodych Polaków pragnie rozkręcić własną działalność gospodarczą. Nie zamierzają oni pracować w korporacjach, w jakich w żadnym wypadku nie osiągną wymarzonego sukcesu zawodowego. W chwili obecnej najpopularniejszy jest z pewnością e-handel i to właśnie tym problemem ciekawi się najwięcej osób, które pragną rozkręcić swój interes.
flaga Unii Europejskiej
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Chcesz założyć własną firmę? Masz wspaniały pomysł na osobistą działalność i marzy Ci się prowadzenie swojego przedsiębiorstwa? To wszystko niewątpliwie może wyglądać niesłychanie cudownie, niemniej jednak multum osób, które ma projekt na biznes i chce założyć własną firmę boryka się dziś z jednym, istotnym kłopotem, mianowicie brakiem pieniędzy.
Ogrodowy plac zabaw
Autor: Rubber Mulch
Źródło: http://www.flickr.com
Place zabaw dla dzieci spełniają różne oczekiwania rynkowe czy posiadają wszelkie certyfikaty zgodności ze wskazaną normą PN-EN 1176 z 2009 roku. Wówczas zagwarantowane jest, że elementy oraz wszelkie urządzenia zabawowe są całkowicie bezpieczne dla bawiących się dzieci. Oferowane certyfikowane place zabaw to rewolucja wśród tego rodzaju miejsc rozrywki. Elementy zrobiono z materiałów szczególnie rewelacyjnej jakości.