Home

Unia Europejska

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
własny biznes
Autor: Steve wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo młodych Polaków chce założyć własną działalność. Nie chcą oni pracować w korporacjach, w jakich w żadnym wypadku nie osiągną oczekiwanego sukcesu zawodowego. W tej chwili najpopularniejszy jest na pewno e-handel i to właśnie tym problemem interesuje się najwięcej osób, które pragną rozkręcić swój interes.
flaga Unii Europejskiej
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Chcesz założyć osobistą firmę? Masz znakomity pomysł na własną działalność i marzy Ci się prowadzenie swojego przedsiębiorstwa? To wszystko niewątpliwie może wyglądać nadzwyczaj cudownie, jednakże niemało osób, jakie ma projekt na biznes i pragnie założyć własną firmę boryka się aktualnie z jednym, istotnym kłopotem, mianowicie brakiem pieniędzy.
Ogrodowy plac zabaw
Autor: Rubber Mulch
Źródło: http://www.flickr.com
Place zabaw dla dzieci spełniają wszystkie kryteria rynkowe i posiadają wszelkie certyfikaty zgodności z obecnie określoną normą PN-EN 1176 z 2009 roku. Wtedy zagwarantowane jest, że elementy i wszystkie urządzenia zabawowe są stuprocentowo bezpieczne dla bawiących się dzieci. Oferowane certyfikowane place zabaw to rewolucja wśród tego typu miejsc rozrywki. Elementy wykonano z materiałów niezwykle wysokiej jakości.